WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Roboty remontowe w szkole w Dzietrznikach zakończone

 2020-08-06    

Gmina Pątnów zrealizowała zadanie inwestycyjne polegające na remoncie elewacji, stropu oraz przebudowie schodów zewnętrznych budynku ZSS w Dzietrznikach. Efekty realizacji widać już na zewnątrz budynku, poprawiła się znacznie jego estetyka od strony wejścia głównego. Uroku dodają również schody zewnętrzne znajdujące się w podwórku w bezpośrednim sąsiedztwie pięknie zagospodarowanego kącika edukacji ekologicznej.   

Swój wygląd zmieniły również sale lekcyjne i korytarz. Są kolorowe i odświeżone. Na pewno przyjemnie będzie uczyć się i pracować w takich warunkach. Teraz pozostaje jeszcze umeblowanie, ustawienie ławek i krzeseł, aby od 1 września szkoła mogła znów wypełnić się dziećmi i młodzieżą.

Całość przeprowadzonych prac zamyka się kwotą ponad 500 tys. zł. Są to środki finansowe w całości pochodzące z budżetu gminy Pątnów. 

Poniżej przedstawiamy dokumentację fotograficzną efektu końcowego.

Galeria zdjęć: