WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Ogłoszenie w sprawie organizacji militarnej gry terenowej

 2020-06-17    
Pątnów, dnia 16.06.2020 r.
Ogłoszenie

w sprawie organizacji militarnej gry terenowej.
Stowarzyszenie „Młodzi i waleczni obywatele” informuje, że w dniu 21 czerwca 2020 r. na terenie gminy Pątnów, będzie organizowana militarna gra terenowa. W grze będzie brało udział około 50 graczy. Gra będzie polegała na symulacji operacji wojskowej. Gracze będą się poruszali w ubraniu i wyposażeniu przypominającym umundurowanie i wyposażenie wojskowe. Jedynym aspektem wynikającym z gry, który mogą zauważyć mieszkańcy, będzie kilka pojazdów terenowych przemieszczających się sporadycznie w rejonie wyznaczonym przez miejscowości Kluski, Grabowszczyzna oraz Załęcze Wielkie. Możliwe, że zostaną też zauważone grupy graczy w tym samym rejonie. Tym samym wpływ toczonej gry na mieszkańców będzie znikomy i ograniczony do wrażeń wizualnych. O grze zostało poinformowane Nadleśnictwo Wieluń oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu i w Oleśnie.
Uczestnicy gry są zobligowani do przestrzegania zasad zapobiegających rozprzestrzenianiu się COVID-19. W przypadku zmiany przepisów polegających na zaostrzeniu rygorów związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się COVID-19 gra zostanie odwołana.

Informacja otrzymana od Stowarzyszenia „Młodzi i waleczni obywatele”, Odcinek 28, 46-325 Rudniki, adres mail: [email protected]
Pliki do pobrania: