WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Ogłoszenie w sprawie organizacji militarnej gry terenowej

 2019-11-22    
Pątnów, dnia 22.11.2019 r.
Ogłoszenie
w sprawie organizacji militarnej gry terenowej.

Stowarzyszenie „Młodzi i waleczni obywatele” informuje, że w nocy z 7 na 8 grudnia 2019 roku na terenie gminy Pątnów, będzie organizowana militarna gra terenowa. W grze będzie brało udział około 60 graczy. Gra będzie polegała na symulacji operacji wojskowej. Gracze będą się poruszali w ubraniu i wyposażeniu przypominającym umundurowanie i wyposażenie wojskowe. Jedynym aspektem wynikającym z gry, który mogą zauważyć mieszkańcy, będzie kilka pojazdów terenowych przemieszczających się sporadycznie w rejonie wyznaczonym przez miejscowości Kałuże, Grabowszczyzna, Kluski i Załęcze Wielkie. Możliwe, że zostaną też zauważone grupy graczy w tym samym rejonie. Tym samym wpływ toczonej gry na mieszkańców będzie znikomy i ograniczony do wrażeń wizualnych. O grze zostały poinformowane Nadleśnictwo Wieluń oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu.
Informacja otrzymana od Stowarzyszenia „Młodzi i waleczni obywatele”, Odcinek 28, 46-325 Rudniki, adres mail: [email protected]
Pliki do pobrania: