WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 CZAS NA KAWĘ! KAWĘ DLA STOWARZYSZEŃ I FUNDACJI Z POWIATU WIELUŃSKIEGO.

 2021-02-18    
Czas na kawę! Kawę dla stowarzyszeń i fundacji z powiatu wieluńskiego. Tematem najbliższego spotkania będą tematy prozdrowotne, na które zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz samorządowców.

Gościem specjalnym będzie prezes łódzkiej Fundacja Diabeciaki, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu oraz przedstawiciel Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS.

Spotkajmy się wirtualnie 24 lutego o godz. 17. Będzie to okazja do rozmów o możliwościach finansowania działań i zbliżających się programach grantowych czy wymiany doświadczeń w zakresie sposobów pozyskiwania 1% podatku.

To świetna okazja do poznania Powiatowej Rady Działalności Organizacji Pożytku Publicznego w Wieluniu oraz lokalnych społeczników.
Usiądź wygodnie w fotelu i delektuj się kawą z innymi!

Jeżeli otrzymałeś tą informacje mailem - otrzymasz link do spotkania na ten adres, natomiast w przypadku, gdy dowiedziałeś się w inny sposób o naszym spotkaniu prosimy wyślij nam adres emaila, na którego chcesz dostać linka, zapraszającego na spotkanie (adres [email protected] do 24 lutego do godz. 16:30)