WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Już wkrótce rozpoczynamy przebudowę stadionu w Pątnowie

 2021-02-02    
W wyniku przetargu nieograniczonego na realizację zadania „Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Pątnowie” najkorzystniejszą ofertę spośród trzech, które wpłynęły, złożyła firma BATOREX s.c. z Krzepic. Podpisanie umowy z wykonawcą planuje się na 8 lutego br. Inwestycja będzie realizowana za kwotę 1.337.000,00 zł.
Przypominamy wszystkim mieszkańców, a w szczególności miłośnikom sportu, o przyznaniu Gminie Pątnów dotacji z Ministerstwa Sportu w wysokości 857 600 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. W ramach zakładanego zadania zostanie w Pątnowie przebudowane boisko piłkarskie oraz wybudowane zaplecze sanitarne wraz ze szatniami na terenie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Pątnowie. Ponadto zostanie wykonana nowa bieżnia, oświetlenie, a także trybuny dla kibiców. Inwestycja ta będzie realizowana od marca do września 2021 r. a jej całkowita wartość przekracza 1,5 mln zł. Warto dodać, że Gmina Pątnów jest jedyną gminą w województwie łódzkim, która przeszła pozytywną ocenę formalno-merytoryczną i zakwalifikowała się do programu Sportowa Polska.
Pod koniec roku będziemy wszyscy mogli cieszyć się nowym obiektem sportowym.