WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 KOMUNIKAT WÓJTA GMINY PĄTNÓW

 2021-01-15    
Na mocy decyzji z dnia 12 stycznia 2021 roku oraz decyzji zmieniającej z dnia 14 stycznia 2021 roku o szczególnych rozwiązaniach z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Wojewoda Łódzki powierzył do realizacji Wójtowi Gminy Pątnów  zadanie pod nazwą „Transport osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, w tym niepełnosprawnych”.

Transport będzie zapewniony osobom:
  • niepełnosprawnym tj. posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym, o kodzie „R” lub „N” lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami;
  • mającym obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności z samodzielnym dotarciem do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień;
  • powyżej 70 roku życia, mającym obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.
 
Osoby te będą mogły umówić się na transport do punktu szczepień za pośrednictwem nr telefonu: 43 886-52-50 wew. 22 (od poniedziałku do piątku w godz.  08:00 - 15:00).
 
Uwaga: Na dowóz należy umawiać się po wyznaczeniu terminu szczepienia.