WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Realizujemy „Granty sołeckie”

 2020-10-09    
Przypominamy naszym mieszkańcom, że Gmina Pątnów realizuje tzw. „Granty Sołeckie” współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

Gmina zawarła w bieżącym roku 3 umowy na dofinansowanie do realizacji projektów dla Józefowa, Załęcza Małego oraz Popowic. Każda z tych miejscowości otrzymała dotację na planowane przedsięwzięcia w wysokości 10 tys. zł. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji tych działań.

Popowice zamierzają odnowić ogrodzenie wokół budynku przedszkola, a Józefów chce wybudować siłownię. Już na ukończeniu swoich działań jest Załęcze Małe, które dokonało zakupu namiotu, doposażyło zaplecze kuchenne swojej świetlicy wiejskiej oraz zorganizowało spotkanie integracyjne z wykorzystaniem zakupionego sprzętu. Przedstawiamy kilka zdjęć ze spotkania. Było naprawdę bardzo przyjemnie. Zakupiony namiot będzie służył sołectwu jeszcze przez wiele lat do organizacji różnych imprez integrujących lokalne środowisko.

Józefów ma już przygotowaną dokumentację do budowy siłowni zewnętrznej i w najbliższym czasie zostanie ona zamontowana. Czekamy jeszcze na działania Popowic. Przypominamy, że czasu zostało już niewiele, bo całość musimy zakończyć do 15 listopada 2020 roku.

Życzymy powodzenia w zaplanowanych przedsięwzięciach na rzecz swoich lokalnych społeczności.
Galeria zdjęć: