WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO

 2020-10-06    
W imieniu Marcina Kowalczyka, redaktora naczelnego "Dziennika Łódzkiego" mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Pątnów zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro - największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Dziennik Łódzki" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro".
 
Nominacje do nagród uzyskali: Kornelia Stykała sołtys Sołectwa Załęcze Małe, Ryszard Kabała sołtys Sołectwa Pątnów, Zygmunt Plewa sołtys Sołectwa Kałuże oraz KGW w Bieńcu, KGW w Dzietrznikach, KGW w Grębieniu, KGW w Kałużach, KGW w Kamionce i KGW w Pątnowie.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Pełną informację o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.dzienniklodzki.pl/agro

Zachęcamy do głosowania na naszych kandydatów.