WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności

 „E-Pątnów” - Harmonogramy zajęć

 2020-08-26    

 

„E-Pątnów” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Społecznego w ramach RPO WŁ 2014-2020

 

Harmonogram zajęć w Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach od 02.09.2020 r.

 

Poniedziałek

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

M. Środa

13:25- 14:10

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

13:25- 14:10

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

14:55 – 16:25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

A. Jankowska

11:30 – 14:30

Akademia matematyczna

K. Ślusarczyk

13:25- 14:10

 

Wtorek

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia logopedyczne

R. Dubas

8:00 – 8:45

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

11:30 – 12:15

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

12:35 - 13:20

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

12:35 – 14:55

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

15:45 – 18:00

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

A. Jankowska

13:25 -14:55

Terapia indywidualna

A. Michalska

14:10 -15:40

 

Środa

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia logopedyczne

R. Dubas

8:00 – 8:45

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

14:55 – 16:25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

A. Jankowska

13:25 – 14:55

Akademia matematyczna

K. Ślusarczyk

12:35 – 14:55

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

A. Michalska

14:10 – 16:25

 

Czwartek

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki

M. Środa

13:25 – 14:10

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

11:30 – 12:15

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

12:35 – 13:20

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

14:10 – 15:40

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

15:40 – 17:55

Bezpieczeństwo w sieci

Urszula Patyk

13:25 – 14:10

 

Piątek

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

M. Środa

12:35 – 13:20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

M. Środa

13:25 – 14:10

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

12:35 – 13:20

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

13:25 – 14;10

Koło zainteresowań z języka angielskiego

A. Koper

14:15 – 15:00

Terapia indywidualna

A. Michalska

11:30 – 13:00

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

13:25 – 14:55

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

14:55 – 17:10

 

Sobota

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

8:00 – 10:15

Zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego

S. Ludziejewska-Pakuła

10:15 – 12:30

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

A. Jankowska

8:00 – 11:45

Akademia matematyczna

K. Ślusarczyk

8:00 – 11:45

Zajęcia rewalidacyjne

I. Bystrzykowska

8:00 – 12:00

 

Harmonogram zajęć w Zespole Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie od 02.09.2020 r.

 

Rodzaj zajęć

 

 

Prowadzący

Czas realizacji

PONIEDZIAŁEK

Koło j. angielskiego

 

Marlena Wcisło

12:55 – 13:40

13:45 – 14:30

Indywidualna terapia

Elżbieta Pęcherz

13:45 – 14:30

WTOREK

Koło matematyczne

Edyta Klimas

12:55 – 13:40

13:45 – 14:30

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Małgorzata Raducka

13:45 – 14:30

14:35 – 15:20

Logopedia

Agnieszka Maryniak Stanek

14:35 – 15:20

ŚRODA

Akademia matematyczna

 

Elżbieta Pęcherz

12:00 – 12:45

12:55 – 13: 40

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Małgorzata Raducka

12:55 – 13:40

13:45 – 14:30

Zajęcia wyr. dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu

Barbara Siwuk

14:35 – 15:20

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Marlena Wcisło

13:45 – 14:30

14:35- 15:20

CZWARTEK

Koło j. angielskiego

 

P. Jurczyńska

12:55 – 13:40

13:45 – 14:30

Zajęcia wyr. dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu

Magdalena Pawlik

13:45 – 14:30

Koło matematyczne

Małgorzata Raducka

14:35 – 15:20

Indywidualna terapia

Elżbieta Pęcherz

14:35 – 15:20

PIĄTEK

Warsztaty bezpieczeństwa w sieci

Irena Mierzwiak

12:00 – 12:45

Indywidualna terapia

Elżbieta Pęcherz

12:55 – 13:40

Indywidualna terapia

Elżbieta Pęcherz

14:35 – 15:20

Koło matematyczne

Edyta Klimas

15:20 – 16: 05

Zajęcia wyr. dotyczące specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu

Barbara Siwuk

14:35 – 16:05

SOBOTA

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Edyta Klimas

5.09.2020 - 9:00 – 11:15

12.09.2020 - 9:00 – 10:30; 10:40 – 12:10

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Marlena Wcisło

5.09.2020 - 8:00 – 9:30

Koło j. angielskiego

M. Wcisło

12.09.2020 - 11:20 – 12 :50

19.09.2020 - 8:00 – 9:30

26.09.2020 - 8:00 – 11:00

03.10.2020 - 8:00 – 9:30

10.10.2020 - 8:00 – 11:00

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Marlena Wcisło

05.09.2020 - 9:40 – 12:40

19.09.2020 - 9:40 – 12:40

03.10.2020 - 9:40 – 12:40

17.10.2020 - 9:40 – 12:40

Koło z j. angielskiego

Marlena Wcisło

12.09.2020 - 8:00 – 11:00

26.09.2020 - 11:20 – 12:50

10.10.2020 - 9:40 – 11:10

24.10.2020 - 8:00- 11:45

Koło j. angielskiego

P. Jurczyńska

05.09.2020 - 8:00 – 9:30

12.09.2020 - 8:00 – 9:30

19.09.2020 - 8:00 – 9:30

26.09.2020 - 9:40 – 11:10

03.10.2020 - 9:40 – 11:10

10.10.2020 - 9:40 – 11:10

24.10.2020 - 9:4011:10

31.10.2020 - 8:00 – 10:15

Koło j. angielskiego

P. Jurczyńska

05.09.2020 - 9:40 -11:10

12.09.2020 - 11:20 – 12:50

19.09.2020 - 11:20 – 12:50

26.09.2020 - 11:20 – 12:50

03.10.2020 - 11:20 – 12:50

10.10.2020 - 11:20 – 12:50

24.10.2020 - 11:20 – 12:50

31.10.2020 - 10:20 -12:35

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

P. Jurczyńska

05.09.2020 - 11:20 – 12:50

12.09.2020 - 9:40 - 11:10

19.09.2020 - 9:40 – 11:10

26.09.2020 - 8:00 – 9:30

03.10.2020 - 8:00 – 9:30

10.10.2020 - 8:00 – 9:30

24.10.2020 - 8:00 – 9:30

Koło przyrodnicze

Barbara Raducka

12.09.2020 - 8:00 – 9:30

19.09.2020 - 8:00 – 9:30

26.09.2020 - 11:20 – 12:50

03.10.2020 - 11:20 – 12:50

10.10.2020 - 11:20 – 12:50

17.10.2020 - 11:20 – 12:50

24.10.2020 - 11:20 – 12:50

31.10.2020 - 11:20 –12:50

Koło przyrodnicze

Barbara Raducka

12.09.2020 - 9:40 – 11:10

19.09.2020 - 11:20 – 12:50

26.09.2020 - 9:40 – 11:10

03.10.2020 - 9:40 – 11:10

10.10.2020 - 9:40 – 11:10

17.10.2020 - 9:40 – 11:10

24.10.2020 - 9:40 -11:10

31.10.2020 - 9:40 – 10:25

Koło przyrodnicze

Barbara Raducka

12.09.2020 - 11:20 – 12:50

19.09.2020 - 9:40 – 11:10

26.09.2020 - 8:00 – 9:30

03.10.2020 - 8:00 – 9:30

10.10.2020 - 8:00 – 9:30

17.10.2020 - 8:00 – 9:30

24.10.2020 - 8:00 – 9:30

31.10.2020 - 8:00 – 9:30

Zajęcia kompensacyjno- korekcyjne

Irena Mierzwiak

05.09.2020 - 9:00 – 12:00

12.09.2020 - 8:00 – 9:30

26.09.2020 - 8:00 – 9:30

 

Harmonogram zajęć w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
od 02.09.2020 r.

 

Nazwa zajęć

Prowadzący

Czas realizacji

PONIEDZIAŁEK

Akademia matematyczna

Wioletta Grudzka

11.45 – 13.25

Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

Martyna Banach

13.30 0 14.15

Koło języka angielskiego

Monika Dominiak

13.30 – 15.00

Zajęcia rewalidacyjne

Ewa Pietrzykowska

13.30-15:30

WTOREK

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Monika Dominiak

15.30 – 17.00

Terapia pedagogiczna

Martyna Banach

13.30 – 14.45

Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

Martyna Banach

12.40 – 13.25

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Katarzyna Janeczek

7.15 – 8.00

ŚRODA

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12.40 – 14.15

Koło języka angielskiego

Monika Dominiak

14.30 – 16.00

Terapia pedagogiczna

Martyna Banach

13.30 – 14.15

CZWARTEK

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Katarzyna Janeczek

12.30 – 15.00

Koło języka angielskiego

Monika Dominiak

12.45 -15.45

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Monika Dominiak

12.45 – 15.45

Zajęcia rozwijające z matematyki

Andrzej Hampel

12.40 – 13.25

PIĄTEK

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Katarzyna Janeczek

17.00 – 19.15

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Martyna Banach

14.15 – 15.00

Koło języka angielskiego

Monika Dominiak

14.30 – 16.45

SOBOTA

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

9.00 – 12.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Martyna Banach

8.00 – 11.45

Zajęcia logopedyczne

Małgorzata Sobiela-Woźniak

9.00 – 12.00

Akademia matematyczna

Wioletta Grudzka

9.00 – 12.00

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

Katarzyna Janeczek

9.00 – 12.00