WAŻNY KOMUNIKAT
    Informujemy, że sprawy urzędowe można załatwiać telefonicznie: 43 886 52 50 lub elektronicznie: [email protected] lub za pośrednictwem skrzynki e-PUAP: /9014rswu1e/skrytka.     
Gmina Pątnów - Aktualna Sytuacja Epidemiologiczna w Powiecie Wieluńskim

Kanały informacyjne

Biuletyn Informacyjny Gminy Pątnów

Gmina Pątnów na Facebook

Gmina Pątnów na Instagram

Gmina Pątnów na Twitte

Gmina Pątnów na Pinterest

Gmina Pątnów - Transmisje na żywo

Darmowe Powiadamianie SMS w Gminie Pątnów
Darmowe Powiadamianie w Gminie Pątnów
Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

Aktualności / Odpady komunalne2020-04-24

 ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Urząd Gminy Pątnów w dniach od 1 czerwca do 5 czerwca 2020 roku organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych na terenie naszej gminy.
Odpady w wyznaczonych dniach należy wystawić przed posesją, w miejscu nie powodującym utrudnień dla ruchu drogowego i umożliwiającym załadunek.2019-06-03

 ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Urząd Gminy Pątnów w dniach od 03 czerwca do 07 czerwca 2019 roku organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych na terenie naszej gminy.
Odpady w wyznaczonych dniach należy wystawić przed posesją, w miejscu nie powodującym utrudnień dla ruchu drogowego i umożliwiającym załadunek.


2018-04-19

 Informacja dla właścicieli domków letniskowych

Informacja dla właścicieli domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe dotycząca gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Pątnów.
Od 1 stycznia 2016 r. dla wszystkich właścicieli domków letniskowych oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjne obowiązuje ryczałtowa stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


obrazek Zbiórka odpadów wielkogabarytowych wiecej
2017-03-06

 Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Urząd Gminy Pątnów w dniach od 03 kwietnia do 07 kwietnia  2017 roku organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych na terenie naszej gminy. Odpady w wyznaczonych dniach należy wystawić przed posesją, w miejscu nie powodującym utrudnień dla ruchu drogowego i umożliwiającym załadunek.


obrazek Informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w zakresie odbierania odpadów komunalnych wiecej
2016-05-25

 Informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w zakresie odbierania odpadów komunalnych

Urząd Gminy Pątnów informuje, że w dniu 14 kwietnia 2016 roku Rada Gminy Pątnów uchyliła Uchwałę Nr XXIV/146/2013 z dnia 30.01.2013r. w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

obrazek Zbiórka odpadów wielkogabarytowych wiecej
2016-05-05

 Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Urząd Gminy Pątnów w dniach od 06 czerwca do 10 czerwca 2016 roku organizuje zbiórkę odpadów wielkogabarytowych na terenie naszej gminy.
Odpady w wyznaczonych dniach należy wystawić przed posesją, w miejscu nie powodującym utrudnień dla ruchu drogowego i umożliwiającym załadunek.